Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Madrid: „Atunci am intrat  în panică”
Simona Halep, prima reacție după eliminarea de la Madrid: „Atunci am intrat în panică”

Câți bani câștigă Simona Halep dacă învinge azi la Transylvania Open

Simona Halep - Jaqueline Cristian, REZULTAT la Transylvania Open. Halep e  bucuroasă și o așteaptă pe Emma Răducanu | DCNews
Simona Halep - Jaqueline Cristian, REZULTAT la Transylvania Open. Halep e bucuroasă și o așteaptă pe Emma Răducanu | DCNews

PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport

Halep - Riske, Ronald Garros, rezultat final. Simona deputează la Paris -  Live Text | DCNews
Halep - Riske, Ronald Garros, rezultat final. Simona deputează la Paris - Live Text | DCNews

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro

Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme  medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews
Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews

Simona Halep - Anastasia Potapova, 6-4, 3-6, 6-3, în primul tur al  turneului de la Cincinnati! Probleme la picior pentru Simona
Simona Halep - Anastasia Potapova, 6-4, 3-6, 6-3, în primul tur al turneului de la Cincinnati! Probleme la picior pentru Simona

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un  meci-șoc în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep, la prima finală din 2021. Cu cine va juca în ultimul act la  Transylvania Open - Stirileprotv.ro
Simona Halep, la prima finală din 2021. Cu cine va juca în ultimul act la Transylvania Open - Stirileprotv.ro

Î.Hr. Se prelinge mat scor meci simona halep azi Jonglerie șanse Respectiv

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si  adversarele Simonei Halep - Digi Sport
Simona Halep - stiri, turneele Simonei Halep, castiguri, meciuri live si adversarele Simonei Halep - Digi Sport

Simona Halep, aproape să devină a treia jucătoare din istoria tenisului în  topul încasărilor
Simona Halep, aproape să devină a treia jucătoare din istoria tenisului în topul încasărilor

Simona Halep - Wikipedia

VIDEO. Simona Halep s-a calificat în sferturi la Indian Wells | Digi24

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport