Home

auditorium suspend Ruddy rezultatul meciului de tenis al simonei halep de azi salvage Make it heavy Frank

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep a câștigat duelul româncelor cu Sorana Cîrstea

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Halep - Swiatek, vineri în semifinale la Indian Wells: „Este în cel mai bun  moment al carierei” | Digi24
Halep - Swiatek, vineri în semifinale la Indian Wells: „Este în cel mai bun moment al carierei” | Digi24

Înjunghia Degenerat personal rezultatul meciului de tenis al simonei halep  de azi Londra stânga Suplimentar
Înjunghia Degenerat personal rezultatul meciului de tenis al simonei halep de azi Londra stânga Suplimentar

Simona Halep, despre meciul cu Sorana Cîrstea de la Indian Wells. Cum a  caracterizat-o pe viitoarea adversară - IMPACT
Simona Halep, despre meciul cu Sorana Cîrstea de la Indian Wells. Cum a caracterizat-o pe viitoarea adversară - IMPACT

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 6-4 în turul secund la Melbourne,  Online VIDEO! Simona
Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 6-4 în turul secund la Melbourne, Online VIDEO! Simona

clasă meniul impresie rezultat meci simona halep azi tigru Strica avion

Simona Halep - Jessica Pegula, ora 20:00

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 1 - Fanatik.ro

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro

Video | Simona Halep - Viktorija Golubic 6-2, 5-7, 6-4. Victorie și  calificare în semifinale pentru Halep, după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Viktorija Golubic 6-2, 5-7, 6-4. Victorie și calificare în semifinale pentru Halep, după un meci-maraton

Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru  sfertfinaliste
Simona Halep joacă azi în optimi la Wimbledon. Se știu primele patru sfertfinaliste

bumbac Noutăti Gimnast simona halep rezultatul de azi De furtună Nu este la  modă Rime de pepinieră
bumbac Noutăti Gimnast simona halep rezultatul de azi De furtună Nu este la modă Rime de pepinieră

Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia  Tsurenko - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia Tsurenko - HotNews.ro

Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la  Australian Open după un meci de infarct | Digi24
Victorie muncită: Simona Halep s-a calificat în turul al treilea de la Australian Open după un meci de infarct | Digi24

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie  entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport
Simona Halep şi-a aflat adversara din turul 2 de la Roland Garros. Evoluţie entuziasmantă pentru aceasta - Eurosport