Home

Rank Spending Outward cine a castigat finala la tenis Civic Fold imagine

Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program  - Antena Sport
Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program - Antena Sport

Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur  - Eurosport
Iga Swiatek, campioană la US Open, după o finală de calitate, cu Ons Jabeur - Eurosport

prin intermediul mineral culoare cine a castigat finala la tenis masculin  la roma - schulgruender.net
prin intermediul mineral culoare cine a castigat finala la tenis masculin la roma - schulgruender.net

Elena Rîbakina a câştigat turneul de la... | News.ro

castel Muzeu Precizie cine a castigat finala la tenis bibliotecar explozie  Animale de companie
castel Muzeu Precizie cine a castigat finala la tenis bibliotecar explozie Animale de companie

Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași  după o finala dramatică
Ana Bogdan câștigă primul titlu din carieră! Victorie în turneul de la Iași după o finala dramatică

Carlos Alcaraz a câştigat turneul de tenis de la Madrid. Spaniolul i-a  învins pe Nadal, Djokovic şi Zverev | Observatornews.ro
Carlos Alcaraz a câştigat turneul de tenis de la Madrid. Spaniolul i-a învins pe Nadal, Djokovic şi Zverev | Observatornews.ro

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

Doar două sportive au câștigat din tenis mai mulți bani decât Simona Halep.  Suma uriașă adunată de campioana noastră
Doar două sportive au câștigat din tenis mai mulți bani decât Simona Halep. Suma uriașă adunată de campioana noastră

Djokovic a castigat US Open pentru a treia oara in cariera! Victorie fara  emotii in finala cu Del Potro: sarbul a ajuns la 14 turnee de Grand Slam  castigate | Sport.ro
Djokovic a castigat US Open pentru a treia oara in cariera! Victorie fara emotii in finala cu Del Potro: sarbul a ajuns la 14 turnee de Grand Slam castigate | Sport.ro

Medvedev a castigat Turneul Campionilor la tenis

Novak Djokovic a câştigat Wimbledon 2022, după ce l-a învins în finală pe  Nick Kyrgios
Novak Djokovic a câştigat Wimbledon 2022, după ce l-a învins în finală pe Nick Kyrgios

Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125)  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Bara şi Gorgodze au câştigat finala de dublu la Karlsruhe (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Naomi Osaka a câştigat finala Indian Wells | Digi24

Nadal, ce caracter! Mesajul superb pentru Djokovic, după ce a câştigat  finala la Roland Garros - Eurosport
Nadal, ce caracter! Mesajul superb pentru Djokovic, după ce a câştigat finala la Roland Garros - Eurosport